Beyoğlu Genç Üniversiteli Esort Bayan Yulia

Beyoğlu Genç Üniversiteli Esort Bayan Yulia
Herkese merhabalar ben Beyoğlu üniversiteli escort bayan Yulai. 21 yaşındayım beyler oldukça genç bir kadınım ve bu sene okulda 2. senem. Yeni dönem başladığı için geri geldim ve sizlerden çok fazla ayrı kalmak istemiyorum. Zaten uzun bir yaz tatili geçirdik ve uzun zaman birbirimizden ayrı kaldık o yüzden artık buluşmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Biraz size ilişki tarzımdan bahsetmek istiyorum çünkü hiçbir şey bilmeden yanıma gelmek yerine beni tanıyarak gelmek istediğinizi düşünüyorum.

öncelikle ben ilişkilerimi tek seans ya da saatlik olarak yaşamayı tercih ediyorum çünkü çok fazla zamanım olmuyor o yüzden ancak bu kadar süre sizinle beraber oluyorum hafta sonu olursa bir şeyler yapabiliriz. Genç yaşımda cinsel yolla bulaşan hastalık sahibi olmak istemediğim için konulan kullanmadan asla birlikte olmuyorum bu benim taviz veremeyeceğim en önemli konulardan biri. aynı şekilde temizlik ve hijyen de benim için ilişkilerde çok önemli sadece elit ve kibar beyefendiler ile buluşuyorum onların temiz olmasına dikkat ediyorum.

Yani ben görüşme öncesinde sizi yakından tanımak ve yaşayacaklarımızı ince eleyip sık dokumak isterim beyler. O yüzden lütfen telefonda konuşurken benimle olan sohbetinize dikkat edin. üniversiteli Beylikdüzü esort bayan olmamdan dolayı bazen acemi olduğunu düşünenler oluyor ama bence durumuna acemilikle hiç ilgisi yok. Ben istekli ve tutkulu bir kızım o yüzden deneyin benim için gerekli değil yatakta olması gereken her şey bende var.